Σελίδες

Πέμπτη 30 Ιουνίου 2011

Μεγάλο Κουπόνι,Μικρές Επιλογές!...3/3

Αν και ξεκινήσαμε εξαιρετικά την χθεσινή ημέρα με την επεισοδιακή νίκη της Γιάρο με 8-2 κόντρα στην Ροβανιέμι. Απο εκεί και ύστερα δεν ξέρω τι πήγε στραβά και δεν κατάφερε καμία απο τις επόμενες τρεις εκτιμήσεις να περάσει. Η Βαλερένγκα αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ με 0-2 μείωσε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου,αλλά στο δεύτερο ημίχρονο δεν άλλαξε τίποτα. Στην Βραζιλία η Κρουζεϊρο έβαλε δυο γκολ στο τελευταίο 10λεπτό του παιχνιδιού και αντί για Goal-Goal είχαμε over. Τέλος, η Σάο Πάολο όχι μόνο δεν επέστρεψε στις νίκες μετά την βαριά ήττα με 5-0 απο την Κορίνθιανς αλλά δέχτηκε ακόμη μια ήττα. Αυτήν την φορά απο την Μποταφόγκο με 0-2.

Το σημερινό κουπόνι με μια πρώτη ματιά σε κάνει να πεις ότι μπήκε ο χειμώνας,αλλά βλέποντας το καλύτερα βάζεις μια κόκκινη γραμμή στους πρώτους αγώνες για τα προκριματικά του Europa League.
Έτσι κρατάς,το παιχνίδι απο την Φιλανδία,αυτά απο την Νορβηγία και ότι έχει μείνει απο την Βραζιλία.

1...130 Τούρκου - Χάκα > Over > 1,55 Πέρασε 1-2

2...140 Μπραν - Όντ Γκρέναλντ > Άσος > 1,80 Πέρασε 2-0

3...156 Φλουμινένσε - Ατλέτικο Παραναένσε > Over > 1,85 Πέρασε 3-1