Σελίδες

Παρασκευή 4 Μαρτίου 2011

Πάμε Στοίχημα...Παρασκευής!...4/10

Καλημέρα σας. Τι έγινε χθες; Αν είναι δυνατόν,να βλέπουμε σε ένα μικρό κουπόνι,τόσα πολλά γκολ,και μεγάλες ανατροπές. Απο το 205 παιχνίδι για το κύπελλο Ολλανδίας μέχρι το 208 παιχνίδι για τους ομίλους του Κόπα Λιμπερταδόρες,χάσαμε το μέτρημα.
Ας τα πάρουμε με την σειρά. Στο 205 ο Άγιαξ κέρδισε την Βαλβαάϊκ με σκορ 5-1 και πήρε το εισιτήριο για την επόμενη φάση.
Στο 206 Νασιονάλ Μαδέϊρα και Πάκος Φερέϊρα,έκαναν ότι ήθελαν με την δεύτερη να παίρνει την πρόκριση,ύστερα απο το τελικό 3-4.
Στο 207 είχαμε τον ''μονόλογο'' για τους παίχτες του Ζοσέ Μουρίνιο,κόντρα στον Πελεγκρίνι,πρώην τεχνικό της Ρεάλ. Η ''Βασίλισσα'' έκλεισε τον δείχτη του σκορ στο 7-0 αφήνοντας τους αντίπαλους παίχτες της Μάλαγας να μην ξέρουν τι να κάνουν.
Τέλος, στο 208 Βελέζ και Κατόλικα,χάρισαν γκολ και θέαμα. Προηγήθηκε η φιλοξενούμενη για να έρθει η ανατροπή για τους γηπεδούχους με το πρώτο ημίχρονο να κλείνει στο 3-1 και με μια κόκκινη για την Βελέζ. Στο δεύτερο ημίχρονο ήρθαν τα πάνω-κάτω και το τελικό 3-4 μας άφησε άφωνους.

1...100 Μόναχο 1860 - Ομπερχάουζεν > Over > 1,80 Χάθηκε 1-1

2...104 Καϊσέρισπορ - Μανίσασπορ > Over > 1,85 Πέρασε 1-2

3...105 Αζαξιό - Λαβάλ > Άσος > 1,75 Χάθηκε 1-1

4...107 Κλερμόν - Ίστρ > Άσος > 1,85 Πέρασε 2-0

5...109 Σατορού - Τρουά > Over > 2,20 Χάθηκε 1-0

6...115 Ρούζενταλ - Έμεν > Άσος > 2,00 Χάθηκε 1-3

7...117 Άντερλεχτ - Γκένκ > Οver > 1,70 Χάθηκε 1-1

8...124 Λέτσε - Ρόμα > Οver > 1,70 Πέρασε 1-2